Czym są takie zakupy?

Obecnie to sprawdzony i bezpieczny sposób kupowania pożądanych przez nas produktów. Takie zakupy to nie zawsze zakup i wysyłka bezpośrednio z Chin. W dzisiejszych czasach aby zmniejszyć czas oczekiwania na przesyłkę magazynuje się produkty wytworzone na dalekim wschodzie na wielu kontynentach. Pozwala to bez wątpienia skrócić dostawę z kilkudziesięciu dni do kilkunastu a nawet kilku. Jednakże zdarzają się sytuacje w których paczka dociera do nas po kilku tygodniach lecz można ten czas potraktować jako koszt różnicy cen. Faktycznie z naszego portfela ubywa o wiele mniej pieniędzy niż byśmy musieli wydać na ten sam produkt w Europie czy Stanach Zjednoczonych. Zatem idealnym rozwiązaniem jest robienie zakupów wcześniej, warto mieć świadomość, że paczka może być u nas bardzo szybko jak i może dotrzeć po miesiącu. Lecz na pewno sporo zaoszczędzimy jeśli wybierzemy tanie akcesoria z Chin.

Co z jakością?

Wiele osób myśli, że w Chinach wytwarza się tylko podróbki. Jest to nie prawdą, większość światowych marek prowadzi swoją produkcje właśnie tam. Jest to niewątpliwie miejsce w którym produkuje się znakomitą większość produktów.
Podnoszenie standardu to proces ciągle postępujący, ma on miejsce także w Chinach. Możemy kojarzyć, że produkty sprzed 20 lat nie były tak dobrze wykonane i nie obowiązywało tyle norm wykonania. Obecnie produkty chińskie są wykonane z niezwykłą starannością i używane na całym świecie. Zatem o jakość nie ma się co martwić. Z pewnością każdy będzie zadowolony z zakupionego przez siebie produktu za który zapłacił zdecydowanie mniej niż w kraju.

Dlaczego warto?

Podstawową zaletą jest cena, która potrafi zadziwić każdego. Na przykładzie, buty do kupienia w Polsce mogą być 600% droższe niż zakupione z Chin. Co się na to składa? Trzeba mieć na uwadze, że produkt i tak jest wyprodukowany w Chinach zatem ktoś musi go tutaj ściągnąć. Od momentu wyjścia produktu od producenta do momentu zaoferowania go w Polskim sklepie mija wiele czasu a sam produkt przechodzi przez wiele rąk. Każdy z pośredników chce zarobić więc podnosi cenę danego produktu. Jest to w pełni zrozumiałe i nie ma się co na to złościć. Zatem produkt wychodząc od producenta kosztuje 100 złotych a po dostarczeniu go do kraju i wystawieniu w sklepie może kosztować 500, 600 a nawet 1000 złotych. Jak nie przepłacać i nie wydawać majątku na ubrania, elektronikę i wszelkiego rodzaju części? Idealną opcją jest zakup bezpośrednio z Chin, jak wcześniej wspomniano czas dostawy może być dłuższy lecz my oszczędzamy setki złotych. Warto mieć na uwadze, że robiąc takie zakupy nie musimy kupować pojedynczych produktów, możemy zamówić ich wiele za jednym razem, zaoszczędzimy tym samym czas i dokonamy większych zakupów w cenie klasycznych w kraju. Jest to prosta kalkulacja, za tą samą cenę zamiast 5 produktów w Polsce będziemy mieli 10 a nawet więcej z Chin? Czy to nie okazja? Zdecydowanie tak, zatem nie ma się czego bać, nasze pieniądze są bezpieczne i na pewno nie zginą a paczka z pewnością dotrze do nas i będziemy mogli cieszyć się swoimi tanimi produktami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *