Regularna aktywność fizyczna, taka jak joga czy pilates, może również pomóc w poprawie postawy ciała i wzmocnieniu mięśni. - przodopochylenie miednicy - https://trzewiczek.pl/jak-utrzymac-zdrowe-uklad-hormonalny-u-mlodziezy-2/

XXI wiek niesie ze sobą wiele nowych wyzwań w obszarze funkcjonowania przedsiębiorstw. Szybki rozwój nowych technologii takich jak druk 3D, sztuczna inteligencja, robotyzacja zmieniają dotychczasowe zasady gry. Według wielu ekspertów i znawców tematyki przedsiębiorczości oraz marketingu zmiany, które możemy zaobserwować porównywane są do rewolucji przemysłowej związanej z uruchomieniem pierwszych maszyn parowych.

Jak zwykle to co dla jednych przedsiębiorstw jest szansą, dla innych stanowi nie małe zagrożenie. Rynek wkrótce będzie należał do tych firm, które skutecznie wdrożą i wykorzystają nowe technologie.

 

Zatrudnij robota, zwiększ produktywność

Aktualnie do dyspozycji dostępnych jest wiele obszarów, które można zrobotyzować. Najpopularniejsze są oczywiście roboty, które wykorzystywane są w przemyśle. Roboty przemysłowe można sklasyfikować w kilku podgrupach. Odpowiednio do wykonywanej pracy mogą być to rozwiązania do spawania, do montażu, do malowania / lakierowania, układania towaru na paletach.

Poza tym warto zwrócić uwagę na coraz szerszą ofertę robotów humanoidalnych, które doskonale sprawdzają się w usługach takich jak organizacja eventów, opieka nad osobami, pomoc na lotnisku itd.

Roboty biurowe to kolejny element, który może zrewolucjonizować funkcjonowanie polskich firm. Takie rozwiązania RPA (robotic proces automotion) odnajdują się w księgowości, fakutowaniu, ofertowaniu, windykacji czy administracji.

Robot i co dalej ?

Równie ważne jak zakup samych robotów jest ciągły rozwój i coraz szersze implementowanie takich nowoczesnych technologii wewnątrz firmy. Do odpowiedniego działania warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości części do robotów

Mimo początkowej niechęci części pracowników warto wdrażać robotyzację w przedsiębiorstwach.

Co zyskasz dzięki robotyzacji:

– poprawa jakości pracy

– niższe koszty

– większą przewidywalność

– zwiększoną wydajność

Oczywiście proces wdrażania robota do firmy to zadanie złożone i w tym celu za każdym razem warto zwrócić się do wyspecjalizowanych dostawców takich rozwiązań. Z pewnością pomocny będzie audyt przedwdrożeniowy, który wskaże wiele potencjalnych rozwiązań i pomoże zindeyfikować ryzyka.

Podsumowując roboty przemysłowe, roboty usługowe oraz roboty biurowe stwarzają potencjalne możliwość budowania przewagi konkurencyjnej nad innymi firmami. Mogą być doskonałą odpowiedzią na braki kadrowe oraz szansą na znaczący wzrost sprzedaży i zsyków.