SEO w Czechach - http://www.codeengineers.com/globalseo/p4__pozycjonowanie_stron_w_czechach_adwords_czechy_googlecz.html - Decydując się na pozycjonowanie otrzymujesz same korzyści dla swojej firmy, które przynoszą efekty w długim okresie.
Chcesz się wyróżnić? Postaw na meble na wymiar Rafka! Rozprza zamówienie na meble Solidne meble na wymiar, Zapraszamy! Meble na zamówienie Rozprza to zadanie dla nas! Stolarstwo to nasza pasja dlatego możesz powierzyć nam to zadanie. Sprawdź nasze realizacje i złóż zamówienie, zapraszamy!
szukasz idealnej sukni ciazowej - sprawdz lulany.pl, zapraszamy. suknia ciazowa suknia ciazowa na wielkie wyjście - sprawdz lulany.pl, zapraszamy. kochasz sukienki i podczas ciazy nie chcesz z nich rezygnowac. nie musisz! suknia ciazowa to idealne rozwiazanie dla ciebie. zapraszamy do nas po idealna suknie dla ciebie.      house of paper

Zarządzanie dużą flotą aut firmowych, czy to osobowych, czy też ciężarowych jest zadaniem pracochłonnym i skomplikowanym, dlatego też warto korzystać z narzędzi, które stworzone zostały po to, by niektóre problemy mogły zostać łatwo i praktycznie rozwiązane. Jednym z takich funkcjonalnych rozwiązań są karty flotowe.

 

Korzyści dla przedsiębiorcy

 

W firmach transportowych lub tych, które mają w swoim posiadaniu wiele aut służbowych, dużym problemem jest zapewnienie ekonomicznego i kontrolowanego przepływu paliwa. Często zmieniające się ceny, zróżnicowana jakość benzyny, lub brak przejrzystych zasad tankowania, sprawiają, iż zakup paliwa może generować wysokie koszty. Rozwiązanie takie jak karta flotowa Flotex (https://www.flotex.pl/) jest doskonałe by szybko i łatwo obniżyć koszty związane z zakupem paliwa i rozwiązać problem z jego dokumentowaniem. Przystąpienie do tego rodzaju programu jest proste i nie wymaga gwarancji finansowych.

 

Każdy zakup dokonany przy pomocy takiej karty jest rejestrowany w systemie i możliwy do sprawdzenia przez okres nawet do 5 lat. Przechowywane są informacje dotyczące miejsca, czasu i ilości tankowanego paliwa. Kolejną zaletą są rabaty przyznawane wraz z każdym zatankowanym litrem benzyny lub oleju napędowego. Dzięki temu realny koszt paliwa jest dla firmy niższy, niż wskazywałyby na to słupki informujące na stacjach. Możliwe jest także weryfikowanie cen na różnych stacjach i wybór tych najkorzystniejszych.

Kolejną zaletą, która z pewnością zadowoli przedsiębiorców, jest uproszczony sposób rozliczania na podstawie faktury zbiorczej. Znacznie ułatwia to księgowanie i oszczędza cenny czas pracowników odpowiedzialnych w firmie za finanse.

 

Zalety dla kierowcy

 

Karta flotowa niesie ze sobą także wiele udogodnień dla kierowców. Po pierwsze nie muszą już oni pobierać zaliczek na paliwo czy też wykładać pieniędzy ze swojej kieszeni i czekać na zwrot koszów przez pracodawcę. Każda karta może być przypisana bądź to do pojazdu lub do kierowcy, a wykonywane przy ich pomocy transakcje są bezgotówkowe.

 

Także ze względu na możliwość tankownia na ponad 2000 stacji, kierowcy nie muszą szukać odpowiedniego miejsca do zatankowania. Karta flotowa pozwala także w wielu przypadkach na opłacenie przejazdów autostradami oraz postoju w płatnych strefach kilkudziesięciu miast Polski, a także umożliwia zbieranie punków lojalnościowych.

 

Korzystanie z kart flotowych jest opłacalne, łatwe i przynosi korzyści dla każdej ze stron, dlatego warto wprowadzić takie rozwiązanie w swojej firmie.