ochrona danych osobowych szkolenie - codeengineers.com - Szkolenie z ochrony danych osobowych to kilkugodzinne spotkanie ze specjalistą specjalizującym się w tym zakresie prawa. Po warsztatach pracownicy będą wiedzieli jak postępować z danymi osobowymi i prawidłowo je przetwarzać. Warto zarezerwować w pray czas na takie szkolenie!
rozkrój płyt https://twitter.com/agamal2233/status/623839375214907392 okleiny drewniane oferta Dostosujemy się do Twoich potrzeb i wytycznych – oferujemy profesjonalny rozkrój płyt. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość produktów – zapraszamy!
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298 dd hammocks minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298      lampy solarne ogrodowe wyprzedaż

Bez wątpienia Michał Kołtyś to znana postać w polskim biznesie. Choć w gronie biznesmenów wzbudza skrajne emocje, nie można Mu odmówić zdolności handlowych i ciekawej osobowości. Już jako student wykazał się nie lada umiejętnościami, które zaowocowały szybkim sukcesem firmy, którą założył, będąc jeszcze na studiach, oraz imponującym majątkiem.

Dziś Michał Kołtyś to inwestor, biznesmen, trener biznesowy, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, którzy szukają swojej drogi do sukcesu. Na prelekcjach uczy swoich „zasad sukcesu” i pokazuje jak:

  • wykorzystać swoją energię i nie pogubić się we wszechobecnym wyścigu za pieniędzmi i stanowiskami,
  • osiągnąć sukces bez zaciągania długoterminowych kredytów,
  • stworzyć udany związek, oparty na zaufaniu i wzajemnym wsparciu,
  • pozbyć się własnych ograniczeń i lęków, by spełniać marzenia i czerpać radość z życia,
  • zdobyć środki finansowe, zapewniające życie w dostatku,
  • zbudować zespół, który bez ograniczeń będzie gotowy wygrywać we współczesnym świecie biznesu.

Michał Kołtyś może pochwalić się wieloma sukcesami i osiągnięciami, które są dostrzegane przez różne instytucje. Dlatego właśnie, zajęcia prowadzone przez niego odbywają się na tak prestiżowych uczelniach, jak Politechnika Warszawska, czy Uniwersytet Łazarskiego. Co więcej, wiele wystąpień jest dedykowana studentom, którzy mogą uczestniczyć w spotkaniu bezpłatnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *