PORTALE PARTNERÓW

Budowanie i utrzymanie wartościowych kontaktów oraz relacji biznesowych, czyli networking to zyskujący na popularności w Polsce, sposób na rozwój i promocję firmy. Współpraca wśród przedsiębiorców oparta na wzajemnej pomocy, wymianie doświadczeń i obopólnym rekomendowaniu swoich usług przynosi realne korzyści na wielu płaszczyznach, bez względu na branżę. Dlatego nieustannie rośnie poziom networkingu w naszym kraju, a jest to zasługa organizacji, takich jak WFS Polska, która zrzesza biznesmenów i skutecznie pomaga im rozwinąć skrzydła.

 

Networking WFS

 

Współpraca Fundamentem Sukcesu to klub networkingowo – rozwojowy działający aktywnie w 10 miastach Polski. Organizowane spotkania mają charakter śniadań lub kolacji biznesowych, odbywających się cyklicznie. Uczestnicy spotkania mają szansę porozmawiać, wymienić się wizytówkami oraz umówić na dalszy kontakt.

 

Jak dołączyć do klubu WFS?

 

Wystarczy wejść na stronę WFS Polska, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty. Następnie zapisać się na wybrany event i czekać na potwierdzenie, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. To naprawdę nic trudnego i zajmuje niewiele czasu!

Przed spotkaniem zadbaj o odpowiednią prezentację – przygotuj kilka słów o sobie i swojej działalności oraz tym, czego lub kogo poszukujesz w WFS. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i dobrych manierach. Networking WFS – Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *